BIK

niedziela, 19 października 2014

Zarabianie dodatkowych pieniędzy

Witajcie!

Ostatnio rzadziej się tu pojawiam, bo każdą wolną chwilę przeznaczam na znalezienie rozwiązania mojego problemu. O ile branie kredytów szło mi całkiem sprawnie i szybko, o tyle wychodzenie z pętli zadłużenia jakoś nie funkcjonuje tak samo. Ponieważ poszukiwania konsolidacji spełzły na niczym, musiałam zintensyfikować poszukiwania dodatkowych form zarobku.

Co najważniejsze, wróciłam do korepetycji, których udzielałam na studiach. Udało mi się znaleźć na razie jedno stałe zlecenie, dwa razy w tygodniu. Miesięcznie da mi to kwotę od 480 do 540 zł. Przeliczając to na moje zadłużenie, będę miała na spłatę rat z dwóch chwilówek. To już jest coś.

Po drugie, zaczęłam dorabiać też przez pisanie tekstów na portalu GieldaTekstow.pl. Na razie czekam na efekty, jak tylko minie miesiąc zarabiania tam, na pewno się Wam pochwalę.

Pisanie artykułów i teksty SEO na zamówienie

6 komentarzy:

 1. Życzę powodzenia i wytrwałości. Na pewno się uda!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak potrzebujesz wsparcia - chcesz pogadać, pisz śmiało!
  szatan_zuo@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że ta cisza oznacza brak czasu bo intensywnie działasz

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytałem bloga od początku. Szkoda że już nie piszesz.
  Jeżeli bliscy nie wiedzą o twoich kłopotach, to przynajmniej przez komentarze na blogu mogłabyś dostawać wsparcie w działaniach.
  Czekam na dalszy opis walki z długiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Trafiłam na bloga dosłownie kilka dni temu, jestem ciekawa jak sobie radzisz, więc mam nadzieję, że jeszcze tu wrócisz. Pod Twoim wpływem też postanowiłam założyć bloga, pomoże mi to psychicznie, a może poukłada i udokumentuje co nieco. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem w podobnej sytuacji Jak Ci poszło? Udało się pozbyć tego dziadostwa ?

  OdpowiedzUsuń